Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Rocznik 94/95 : V miejsce na Turnieju w Praszce -14/12/13 r. Trener r. Robert Bęczkowski

• autor: majki32, 2011-03-07 08:22

Zawisza Pajęczno pokonała w meczu sparingowym rozegranym na sztucznej murawie w Częstochowie drużynę...

Skład:

Smolarz -Marynowski (45`Werner), Łużak, Wilkoszewski, Paurowicz (25`Brzozowski), Fit, Kaczmarek (65` Płonka), Stasiak (30`Stefanek), Mielczarek (65 Jędrzejewski, 75Mielczarek), Kubielski, Bednarski (70` Czyżewski)

Przyjemna dla oka i w miarę skuteczna gra Zawiszy.

Już w 2 min strzelał Bednarski po akcji Fita bramkarz broni, w 7` błąd krycia Mielczarka i Paurowicza, zdążył zaaasekurować Łużak ale 2 na 1 to nawet on nie dał rady i tracimy bramkę po strzale z 8metrów. w 9` kolejna akcja Warty i znów lewa strona szwankuje ale tym razem Smolarz broni. w 12 minucie Bednarski przyjmuje piłkę przy aucie i wrzuca za kołnierz bramkarzowi i mamy remis. Chwilę później zaspanego PAurowicza w 20 minucie zmienia Brzozowski, a 2 minuty później Kubielski pogonił skutecznie obrońcę wywalczył piłkę i zagrał do Fita a ten precyzyjnym strzałem zdobywa prowadzenie 2-1. W 24` zółtą kartkę za faul taktyczny dostaje Łużak, kartkę zawdzięcza stracie w środku pola Stasiaka, oraz brakiem asekuracji Marynowskiego. W 28 ` Mielczarek wyprowadza kontrę lecz mało precyzyjnie zagrywa do wychodzącego sam na sam  Kubielskiego.  W 29 ` swoją żóltą kartkę dostaje Stasiak za kopnięcie przeciwnika. A minutę później już na boisku był Stefanek- za wspomnianego Stasiaka -za dużo błędów na raz. W 34` akcja Kubielskiego strzelał zamiast zagrać do lepiej ustawionego Stefanka. W 37` znów Mielczarek do Kubielskiego i ponownie niezbyt precyzyjnie, a 2 minuty później akcja Mielczarek -Kaczmarek-Kubielski -Stefanek i ten ostatni strzela trzecią bramkę po obrej i precyzyjnej akcji zespołu. w 40 ` powinna być 4 bramka ale Bednarski będąc sam na sam był za bardzo koleżeński albo Kubielski za szybki i sędzia odgwizdał spalonego mimi iż piłka wpada do bramki. Szybka kontra złe krycie Fita i Wilkoszewskiego i od straty bramki ratuje Smolarz i to są jego minuty kolejno w 41 i 42 minucie broni groźne strzały zawodników Mstowa, a po 45 minutach sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

W drugiej połowie na boisku pojawia się Werner za Marynowskiego. W 48 minucie groźną akcję wyprowadza Mielczarek zagrywa do Stefanka a ten do Bednarskiego który wpada w pole karne i jest faulowany. Rzut karny na bramkę pewnym strzałem zapewnia Łużak 4-1. chwilę później akcja Fit kubielski Bednarski broni bramkarz. dwie minuty później akcja Kubielski Bednarski Mielaczarek sam na sam i znów górą bramkarz. 55` akcja wyprowadzona z obrony do Fita przez Kubielskiego który wypuszcza na wolne pole Bednarskiego ten mija obrońcę i wrzuca piłką na nogę do Stefanka i 5-1. Chwilę później Kaczmerek wykonuje wrzut piłka trafia do Bednarskiego i 6-1. W 60 minucie aktywny Mielczarek mogł zdobyć swoją bramkę lecz obrońca wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki. 63` i 65 to popis Smolarza który dwukrotnie w sobie tylko znany sposób broni strzały zawodników Mstowa. Kontara Zawiszy Bednarski zagrywa do Stefanka ten strzela bramkarz paruje piłkę na rzut rożny , do piłki podchodzi Fit i precyzyjną wrzutką obsługuje Wilkoszewskiego a ten precyzyjnie głową strzela bramkę tuż obok słupka - perfekcyjne uderzenie!!! 7-1 . 71` akcja Fit, Kubielski Bednarski broni bramkarz, chwilę póxniej precyzyjne zagranie Płonki i sam na sam Stefanek i znów bramkarz górą. Zezłoszczony Stefanek w 75` zarabia zółtą kartkę. W 81` rzut wolny Wykonuje Mielczarek do Stefanka ale ten w cyrkowy sposób tak że broni bramkarz. W 83 błąd Wernera broni Smolarz, w 85` akcja Stefanek Mielczarek ale ten ostatni kończy akcję wrzutką do ... bramkarza. w 88` na bombę z 25 metrów decyduje się Brzozowski i z kłopotami broni bramkarz.   Po 90 minutach sędzia kończy sparing rozgrywany na szucznej murawie w Częstochowie.

Zawodnik meczu: Patryk Smolarz.

W dzisiejszym meczu zabrakło Ptaka, Cybulskiego, Małoszyca, Jury, Iskry. Zaczyna cieszyć gra i rywalizacja w drużynie.