Warta Działoszyn : Zawisza 1:1 09/04/2011 r. fot.Szczęsny Krzysztof

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzy punkty przywiezione ze Skierniewic

• autor: majki32, 2010-10-10 00:20

Mimo iż gospodarze nie najlepiej rozpoczęli tegoroczny sezon nikt nie myślał że będzie to łatwy mecz , w naszej drużynie zabrakło pauzującego za żółte kartki....

Pawła Leszczyka pierwsza połowa to zdecydowana przewaga naszej drużyny już w 18 minucie prowadzimy 0:2 .
 Już na początku spotkania w 6 minucie obejmujemy prowadzenie rzut rożny dla naszej drużyny dośrodkowuję  Bartek Maciejewski a Marcin Przybył piękną główką zdobywa pierwsza bramkę ,bramka na 0:2 to efekt tego co znaczy iść do końca za piłka ,kiedy bramkarz Unii myślał już że piłka wyjdzie na aut bramkowy  wtedy Krzysztof Napora poszedł do końca za akcją dośrodkował a tam  Łukasz Kapusta niczym Andrzej Szarmach wkłada głowę tam gdzie niejeden napastnik bałby się włożyć nogę i już 0:2 dla Zawiszy ,kolejne minuty to spokojna gra w środku pola i gdy wydawało się że kolejne bramki dla nas są kwestią czasu fatalny błąd popełnia Rafał Loręcki który za krótko wybija piłkę ta trafia pod nogi napastnika i już tylko 1:2( trzeba trochę usprawiedliwić naszego bramkarza gdyż przed podaniem od swojego zawodnika piłka odbiła się od nierówności i przez to nasz bramkarz nieczysto uderzył piłkę która spadła wprost pod nogi napastnika który spokojnie prze lobował naszego bramkarza) do przerwy więc 1:2

Po zmianie stron to Unia miała delikatną przewagę jednak to my w 47 minucie powinno być już 1:3 dla Zawiszy swój rajd rozpoczął Krzysztof Napora w swoim stylu wszedł w pole karne i gdy  miał dogrywać piłka podskoczyła na nierówności ...szkoda tej akcji .. W 74 minucie gospodarze mają rzut karny dodam niesłuszny gdyż chwilę wcześniej faulowany był nasz bramkarz jednak karny to jeszcze nie bramka ,fantastycznie karnego brono Rafał Loręcki  i nadal prowadzimy w ty meczu ,ostatnia bramka to fantastyczne uderzenie Tomasz Popiela ,popularny"Popsik" podciągnął z piłka kilka metrów i z około 20 metrów kropnął   w samo okienko bramki Unii i mamy 1:3 ( bramka stadiony świata !!!!!!!!!!)miejmy nadzieję że Tomek już regularnie będzie strzelał bramki jak za starych dobrych czasów Brawo Tomek Brawo chłopaki Brawo Zawisza:):)))):

Unia Skierniewice - Zawisza Pajęczno 1:3 (1:2)