Zawisza Pajęczno –GLKS Charłupia Mała  4:2 ( 3:1)

3-0      24` Łużak( asysta Hałaczkiewicz)

4-1     44` Fit( asysta Rak)

4-2     47` rzut karny

Smolarz – Bednarski(70` Iskra), Wojciechowski, Jura, Biernat - Fit, (71` Mielczarek Adam ), Kaczmarek, Rak (55` Posmyk), Hałaczkiewicz (41` Ptak) –Stempniewicz (55` Mielczarek Patryk), Łużak (65` Cybulski)

Więcej o meczu .....

Zmiany w porównaniu z meczem w Buczku. Do składu dołączyło kilku zawodników z doświadczeniem niektórzy już 4 ligowym lub A klasowym. Po jakości gry nie było tego aż tak wyraźnie widać, ale wyraźnie skutkowało pod bramką przeciwnika. Po słabym początku i zlekceważeniem przeciwnika,który przez pierwsze minuty próbował nacisnąć mocniej. Zawodnicy, którzy wcześniej grali z seniorami wyszli na spacer, a mecz się sam nie wygra i trzeba się obudzić. Obudził się pierwszy Rak i mądrym zagraniem uruchomił Łużaka a ten nie zwykł marnować takich sytuacji i w 8 minucie było 1-0.  Przewaga Zawiszy rosła z minuty na minutę i w 18 minucie po akcji Łużak, Stempniewicz, Rak ten ostatni podwyższa wynik na 2-0. W 20 ` powinno być 3-0 ale Stempniewicz się nie popisał i nie zamknął akcji Łużaka. Nie chciał strzelać Stempniewicz to pokazał mu jak to się robi Łużak i w 24` po zagraniu  Hałaczkiewicza podwyższa na 3-0. W 32` ponownie Stempniewicz tym razem 200% sytuacji nie wykorzystuje. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 39` po błędzie Biernata pada kontaktowa bramka. Po zmianie stron już w 4` po zagraniu Raka Fit znajduje się pod bramką przeciwnika i strzela kolejną bramkę dla Zawiszy 4-1. trzy minuty później Bednarski fauluje w polu karnym i z rzutu karnego pada druga bramka dla Charłupii. W 55` wchodzą Mielczarek i Posmyk. W 60 minucie 200% sytuacji nie wykorzystuje Posmyk. Gra się wyrównuje, lecz obrona Zawiszy pewnie neutralizuje akcje Charłupii. Zawisza od czasu do czasu robi wypady do przodu. W 78` 200% sytuacji nie wykorzystuje Mielczarek Patryk.

Gracz meczu: Wojciechowski