LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA PAJĘCZNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zawisza PajęcznoKS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
2017-11-19, 12:00:00
Stadion Miejski w Pajęcznie
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Warta Działoszyn : Zawisza 1:1 09/04/2011 r. fot.Szczęsny Krzysztof
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 201, wczoraj: 414
ogółem: 1 133 985

statystyki szczegółowe

Aktualności

Słaby występ Zawiszy w Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej...

  • autor: majki32, 2018-01-20 12:18
Słaby występ Zawiszy w Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej ,Pogoń Zduńska Wola wygr

W 26 Mistrzostwach Ziemi Sieradzkiej nasza drużyna ..

...zajęła niestety ostatnie miejsce w grupie.

Zawisza : Pogoń Zduńska Wola 1:1(Wilkoszewski)

LKS Kwiatkowice : Zawisza 4:0

Zawisza : Warta Sieradz 1:3 (Wilkoszewski)

Skład: Patryk Smolarz,Bartosz Wilkoszewski,Dominik Labocha,Bartek Piłatowski,Mateusz Boras,Szymon Woźniak,Dawid Kazimierczak,Dawid Magiera

Grupa A

1.Warta Sieradz 7 pkt. ,2.Pogoń Zduńska Wola 4 pkt., 3.LKS Kwiatkowice 4 pkt.,4.Zawisza Pajęczno 1pkt.

Grupa B

1.Jutrzenka Warta 6 pkt., 2.Warta Działoszyn 6 pkt.,3.MKS Zduńska Wola 4pkt.,4.Orkan Buczek 1pkt.

1/2 Finału

Warta Sieradz : Warta Działoszyn 3:0 , Jutrzenka Warta : Pogoń Zduńska Wola 0:1

Mecz o III miejsce

Warta Działoszyn : Jutrzenka Warta 3:0

FINAŁ

Warta Sieradz : Pogoń Zduńska Wola 0:1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [278]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

Zegar