LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA PAJĘCZNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zawisza PajęcznoKS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
2017-11-19, 12:00:00
Stadion Miejski w Pajęcznie
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Pierwszy mecz w IV lidze : Zawisza : Boruta 2:1 09/08/2008 r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 379
ogółem: 1 117 250

statystyki szczegółowe

Aktualności

Grała młodzież: Zawisza na plusie :)

  • autor: majki32, 2017-11-10 18:48

Powoli kończy się rozgrywki grup młodzieżowych w rundzie jesiennej .Z trzech grup dwie zdołały rozegrać swoje mecz i wygrać je.Drużyna występująca w kategorii Młodzik swój ostatni mecz rozegra za  tydzień

Młodzik D1 mecz przełożony na 18 listopada godz.11.00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trampkarz C1 : Drużyna zakończyła rundę jesienną na IV pozycji

Zawisza Pajęczno : Victoria Szadek 8:1 (4:0) bramki: 3x Filip Wesołowski,Sebastian Staroń,Kacper Dopart,Grzegorz Sikora,Kacper Pilarski,Konrad Jura

Zawisza: Kotyla,Ziółkowski,Drab,Dopart,Sikora,Wesołowski,Jura,Pilarski,Staroń,Grzesiak,Opas

na zmiany wchodzili: Trojan,Bylica

Tabela Trampkarz C1 :

1.WKS Wieluń   19 pkt, 2.GAL GAZ Galewice 15 pkt.,3.LKS Zapole 13 pkt.,4.Zawisza Pajęczno 13 pkt.5. GKS Widawia Widawa 7 pkt. ,6.Victoria Szadek  4 pkt., 7.Warta Osjaków 4 pkt., 8.Charłupia Mała 2 pkt.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Orlik E1:

Korab Łask : Zawisza Pajęczno 1:3

    DRUŻYNY MECZE WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI PUNKTY

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [144]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

Zegar