LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA PAJĘCZNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zawisza PajęcznoKS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
2017-11-19, 12:00:00
Stadion Miejski w Pajęcznie
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Pierwszy mecz w IV lidze : Zawisza : Boruta 2:1 09/08/2008 r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 379
ogółem: 1 117 260

statystyki szczegółowe

Aktualności

Grała młodzież: Porażka i dwa zwycięstwa

  • autor: majki32, 2017-10-22 19:57

Trampkarz C1 : V miejsce w lidze...

Zawisza Pajęczno : Widawia Widawa 2:0 (1:0)-bramki:Tomalka Jakub, Sikora Grzegorz

Zawisza: Kotyla-Ziółkowski-Opas-Dopart-Wesołowski-Jura-Sikora-Staroń-Pilarski-Grzesiak-Tomalka

na zmiany wchodzili:Trojan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Młodzik D1: VII miejsce w lidze

Pogoń Zduńska Wola : Zawisza Pajęczno 10:1 (6:1) -bramka: Aleksander Katus

Zawisza :Włodarczyk,Jura,Katus,Modlińśki,Więcławik,Rajtarski,Franczak,Jamińśki,Wojtyra

Na zmiany wchodzili: Patyk,Taranek,Pytlarczyk,Pęciak,Kowalczyk Mateusz,Trzcina

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Orlik E1:

KS  Karsznice : Zawisza Pajęczno 0:11


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [79]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

Zegar