Zawisza Pajęczno : Ner Poddębice 0:1 31/05/2014 r.

Aktualności

Kolejna wstydliwa porażka

• autor: majki32, 2017-10-01 12:26

...Kolejnej wstydliwej porażki doznali podopieczni trenera Kaczmarka

...mimo ,że do 65 minuty wynik był remisowy to absolutnie nie ma usprawiedliwienia na tak katastrofalną końcówkę meczu. Pierwsza połowa to przewaga Omegi ,która prowadziła grę i tylko dzięki naszemu bramkarzowi Patrykowi Smolarzowi pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowy remisem.Druga połowa podobnie jak pierwsza pod dyktando Omegi. Jednak to my w 61 minucie mieliśmy 100 % sytuację jednak Bartek Piłatowski spudłował !!!!!!!!!!!!!.Chwilę później przegrywamy już 1:0 ,w odstępstwie 20 minut tracimy pozostałe trzy bramki a ich strzelcami byli zawodnicy ,którzy jeszcze nie tak dawno bronili barw Zawiszy.Łupem bramkowym podzielili się Krzysztof Kowalski, Marek Grabowski i dwukrotnie Michał Konecki. Postawa co niektórych zawodników pokazuję ,że grają w tej drużynie chyba na siłę a gra widocznie sprawia im ból.To najłagodniejsze słowa ,które jestem w stanie użyć aby określić postawę tych zawodników jak również tych którzy nie pojawili się na meczu. ....PO CO WY "GRACIE" JAK WY AMBICJI NIE MACIE !!!!!!!!

Omega Kleszczów : Zawisza Pajęczno 4:0 (0:0)