Zawisza Pajęczno : Warta Działoszyn 1:1 12/10/2013 r. fot.Ranoszek Jakub

Aktualności

Dobry mecz Zawiszy w Kleszczowie

• autor: majki32, 2016-09-24 21:52

Kolejny raz Zawisza udowadnia ,że zdecydowanie lepiej gra na wyjeździe niż na własnym boisku.

W X kolejce udaliśmy się na mecz do Kleszczowa ,gdzie tamtejsza Omega przed meczem zajmowała II pozycję tabeli .Wśród zawodników gospodarzy można było zobaczyć zawodników którzy w tamtym sezonie bronili barw naszej Zawiszy ,mowa tu o Dawidzie Pałysce i Marku Grabowskim. Już w 3 minucie mamy świetną okazję do zdobycia bramki jednak kapitalny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Damiana Dwornika broni bramkarz Omegi .W 6 minucie mamy jeszcze lepsza okazję rzut karny wykonywał (zagranie piłki ręką w polu karnym zawodnika Omegi) Damian Dwornik ,niestety ponownie kapitalnie broni bramkarz.W 16 minucie meczu Marek Grabowski uderzył na bramkę Zawiszy z około 25 metrów na nasze szczęście piłka wylądowała na poprzeczce .W 33 minucie ponownie bramkarz Omegi ratuję swój zespół przed utratą bramki ,w swoim stylu Paweł Baraniak ograł przeciwnika jednak w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz Omegi. Praktycznie całą pierwszą połowę to Zawisza dyktował warunki i cały czas atakował bramkę gospodarzy .Niestety jeden jedyny błąd i w 44 minucie dość przypadkowo po rykoszecie tracimy bramkę.Do przerwy po naprawdę dobrej połowie przegrywamy 1:0.Po przerwie Zawisza ponownie zdecydowanie ruszył do jeszcze śmielszych ataków.W 56 minucie dobrze broniący w tym meczu Patryk Smolarz,kapitalnie broni groźne uderzenie z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy. W 66 minucie świetna akcja Zawiszy ,szybkie rozegranie piłki Czarek Pankowski idealnie zagrał na dwunasty metr a Paweł Baraniak ,zdobywa kontaktową bramkę na 1:1 .Od tego momentu drużyna Omegi zdecydowanie cofnęła się na własną połowę co próbował wykorzystać Zawiszy .Mimo kilku dobrych sytuacji mecz kończy się remisem 1:1. Taką Zawiszę chcą oglądać kibice zawsze ,walczącą do końca z serduchem i zaangażowaniem .Brawo drużyna za walkę

Omega Kleszczów : Zawisza Pajęczno 1:1 (1:0)