Mechanik Radomsko : Zawisza Pajęczno 2:0 11/11/2015 r.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zawisza utrzymał się w IV lidze !!!!

• autor: majki32, 2016-06-08 23:53

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze Zawiszy,którzy pokonali Borutę Zgierz ...

1:3 .Do tego meczu Zawisza przystąpił bez kilku zawodników( Okrzesik,Grabowski -kartki,Piłatowski-choroba oraz Kapuściński-sprawy rodzinne). Pomimo licznych osłabień to Zawisza dyktował warunki w dzisiejszym meczu .Gospodarze ,żeby myśleć o utrzymaniu musieli ten mecz wygrać.Przez pierwsze 20 minut na boisku trwała głównie walka w środkowej strefie .W 27 minucie Mateusz Boras dograł piłkę idealnie na "nos" do Darka Krężla a ten w swoim stylu strzałem z 20 metrów  pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.Niestety już w 32 minucie było 1:1 ,błąd Kamila Błacha i po samobójczym strzale Roberta Brożyny ,gospodarze doprowadzili do remisu .W 42 minucie świetna akcja Darka Krężla ,który przedryblował dwóch rywali następnie wrzucił w pole karne gdzie piłkę głową do bramki skierował Mateusz Boras.Po przerwie obraz gry nie uległ zmian ,świetną okazję zmarnował Darek Krężel ,którego strzał w 56 minucie wylądował na słupku bramki Boruty. W 74 minucie Zawiszę ratuję Dawid Wnuk ,który broni pewnie strzał napastnika gospodarzy,dobitka jednego z zawodników Boruty na szczęście wylądowała na naszej poprzeczce.W 81 minucie idealne zagranie Mateusza Borasa do Kuby Juszczyka a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy.Do końca meczu już nic się.nie zmieniło.Końcowy wynik i wygrana zapewniła naszej drużynie utrzymanie :). Warto podkreślić bardzo dobrą grę w dzisiejszym spotkaniu Mateusza Borasa

Boruta Zgierz : Zawisza Pajęczno 1:3 (1:2)

0:1 Krężel 27"

1:1 Boruta 32"