Włókniarz Moszczenica : Zawisza Pajęczno 3:1 21/06/2014 r. fot:miost

Aktualności

Zawisza z jednym punktem

• autor: majki32, 2016-05-18 22:41

Mały niedosyt zagościł po końcowym gwizdku na twarzach zawodników Zawiszy ..

którzy zdobyli dziś jeden punkt w starciu z drużyną Jutrzenki Warta .Mecz od początku prowadzony był w szybkim tempie .Już w 1 minucie bramkę dla Zawiszy mógł zdobyć Bartek Piłatowski ,który nie wykorzystał błędu bramkarza. W 16 minucie tylko poprzeczka uratowała gości od straty bramki po strzale Kuby Juszczyka. Niestety to goście pierwsi zdobywają bramkę ,w 18 minucie . Na szczęście już w 26 minucie mamy remis podanie Kuby Juszczyka i Marek Grabowski mocnym strzałem zdobywa bramkę na 1:1 .Po zmianie stron w 52 minucie stały fragment gry i goście zdobywają drugą bramkę ,1:2 dla Jutrzenki .Do końca meczu obydwie drużyny starały się strzelić bramkę.Na szczęście to gospodarze strzelają bramkę na wagę remisu .W 72 minucie rzut rożny wykonywał Dariusz Krężel ,który dośrodkował w pole karne gdzie najlepiej zachował się Dawid Pałyska ,który zdobył bramkę na 2:2.Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Zawisza Pajęczno : Jutrzenka Warta 2:2 (1:1)

0:1 Jutrzenka 18"

1:1 Grabowski 26"

1:2 Jutrzenka 52"

2:2 Pałyska 72"