Pilica Przedbórz : Zawisza 3:0 17/05/2014 r.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Ważne zwycięstwo okupione stratami

• autor: majki32, 2016-05-05 08:28

W środowe popołudnie naszym piłkarzom przyszło walczyć o ligowe punkty w dalekim Nieborowie.Trzeba przyznać ,że obiekt miejscowego Orła jest bardzo ładny i funkcjonalny .Miejmy nadzieję ,że niedługo w Pajęcznie będziemy mogli pochwalić się podobnym.Co do samego meczu..

praktycznie cały mecz zawodnicy Zawiszy kontrolowali przebieg gry .Żal niewykorzystanych sytuacji gdyż wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Do 30 minuty nasza drużyna miała zdecydowaną przewagę jednak ,nie udawało się pokonać bramkarza gości .W tym momencie Damian Dwornik wrzucił piłkę z rzutu rożnego a Jakub Juszczyk pewnym silnym strzałem głową pokonał bramkarza Orła. Pod koniec pierwszej połowy swoje dobre szanse mieli Bartek Piłatowski i Marek Grabowski.Druga połowa to głównie ataki Zawiszy lecz dopiero w 84 minucie nasza drużyna zdobyła drugą bramkę a konkretnie Bartosz Wilkoszewski przejął piłkę wybita od bramkarza i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi i podwyższył wynik na 0:2. Cieszą ważne trzy punkty ,martwi na pewno to że w następnym meczu z powodu kartek nie zagra trzech naszych zawodników.Zawisza kończył mecz w dziewięciu po czerwonych kartkach Dawida Pałyski i Bartosza Wilkoszewskiego.

Orzeł Nieborów : Zawisza Pajęczno 0:2 (0:1)

0:1 Juszczyk 30"

0:2 Wilkoszewski 84"