Warta Działoszyn : Zawisza Pajęczno 1:1 24/05/2014 r. fot: Wojciech Beśka

Aktualności

Bez punktów z Łodzi

• autor: majki32, 2016-03-19 23:17

Nie udało się piłkarzom Zawiszy przywieź...

punktów z Łodzi.W konfrontacji z Widzewem nasza drużyna dzielnie utrzymywała korzystny wynik do 40 minuty, końcówka pierwszej połowy to dwa katastrofalne błędy naszej drużyny  dzięki którym gospodarze prowadzili do przerwy 2:0 .Druga połowa to już lepsza gra naszej drużyny ,szkoda zwłaszcza sytuacji Bartka Piłatowskiego z 68 minuty ,po otrzymaniu świetnego podania w okolicach szesnastego metra ,nasz zawodnik zamiast uderzyć niepotrzebnie przyjmował piłkę .Ogólnie zasłużona wygrana gospodarzy.Nam pozostaje szukać punktów w kolejnym meczu.Reforma rozgrywek od nowego sezonu powoduję ,że po raz pierwszy od sześciu lat drużyna Zawiszy musi walczyć o zachowanie IV ligowego bytu.

Na koniec słów kilka o organizacji meczu ,która zwyczajnie była skandaliczna.Najpierw drużyna Zawiszy miała problem ,żeby w ogóle wejść na stadion(nadgorliwy "ochraniacz" sam nie wiedział z kim ma się połączyć aby dowiedzieć się czy łaskawie zawodnicy mogą wejść na stadion). Następnie osoby ,które były zaproszone z Pajęczna na ten mecz musiały się szarpać z ochroną ,która za cel postawiła sobie utrudnić życie kibicom z Pajęczna.Podobnie nadgorliwy , szef ochrony nie chciał wpuścić osoby ze sztabu Zawiszy na ławkę rezerwowych !!!!!! .W jego mniemaniu były to osoby"podejrzane". Na koniec kiedy piłkarze chcieli opuścić stadion musieli czekać prawie trzydzieści minut, na kogoś kto łaskawie otworzy furtkę zawodnikom. Wstyd dla zarządu Widzewa ,że taka sytuacja miała miejsce.My chcieliśmy jedynie przypomnieć ,że podczas pierwszego meczu tych drużyn w Pajęcznie ,organizatorzy postarali się aby godnie ugościć gości z Łodzi . Niestety widać w Łodzi ,wobec klubów z mniejszych miasteczek panują inne standardy .WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!

Widzew Łódź : Zawisza Pajęczno 2:0 (2:0)

1:0 40 " , 2:0  44"