Zawisza Pajęczno : Warta Działoszyn 1:2 06/04/2012 r.

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kompromitująca postawa Zawiszy!!!!!!!!

• autor: majki32, 2013-09-11 22:09

Nie takiego wyniku spodziewali się kibice Zawiszy po meczu z drużyną która przed VII kolejką IV ligi miała zerowy dorobek punktowy...

gdy w 3" minucie Sebastian Domoń otworzył wynik meczu wydawało się iż bez problemu zdobędziemy trzy punkty.Niestety rzeczywistość okazała się brutalna ,dwa katastrofalne błędy naszej drużyny zdecydowały że po niespełna 25 minutach przegrywaliśmy 2:1,wynik ten utrzymał się do końca meczu.Trzeba sobie jasno powiedzieć po męsku o postawie drużyny w tym meczu a ta dziś była po prostu katastrofalna(na wyróżnienie zasługuje postawa Smolarza,Pałyski,Wojciechowskiego,Domonia oraz Leszczyka)reszta zawodników niech głęboko zastanowi się nad swoją grą!!!!!!!!!!.

Start Brzeziny : Zawisza Pajęczno  2:1 (2:1)