dzisiaj: 37, wczoraj: 28
ogółem: 1 749 878
statystyki szczegółowe
W X kolejce IV ligi Łódzkiej Zawisza udała się na ciężki teren do Moszczenicy mimo
skromnej wygranej ,nasza drużyna pewnie pokonał gospodarzy będąc drużyną zdecydowanie lepszą
Włókniarz Moszczenica : Zawisza Pajęczno 0:1 (0:1)
0:1 Maciejewski 33"
Zawisza:
Robakiewicz - Brożyna, Okrzesik, Czerkaszyn, Papież - Romański, Maciejewski, Krężel (79" Piekielny), Staszczyk (90" Słowiński) - Domoń, Gebel (71" Piłatowski)
Kolejka 10 - 28 września |
Włókniarz Konstantynów Łódzki | 0-3 | Concordia Piotrków Trybunalski | 28 września, 16:00 |
Pilica Przedbórz | 1-1 | Warta Działoszyn | 28 września, 16:00 |
Włókniarz Zgierz | 0-1 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 28 września, 16:00 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki | 5-0 | Zjednoczeni Stryków | 28 września, 16:00 |
LKS Kwiatkowice | 4-1 | Woy Bukowiec Opoczyński | 28 września, 16:00 |
Włókniarz Moszczenica | 0-1 | Zawisza Pajęczno | 28 września, 16:00 |
Włókniarz Pabianice | 1-3 | UKS SMS Łódź | 28 września, 15:30 |
Sorento Zadębie Skierniewice | 3-3 | WKS Wieluń | 28 września, 16:00 |
KS Paradyż | 4-0 | Boruta Zgierz | 28 września, 16:00 |
IV liga 2011/2012, grupa: łódzka | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 18-5 | 4 | 1 | 0 | 11-2 | 2 | 2 | 1 | 7-3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
2. | KS Paradyż | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 18-5 | 4 | 2 | 0 | 14-4 | 2 | 1 | 1 | 4-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
3. | Warta Działoszyn | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 12-8 | 3 | 0 | 1 | 7-4 | 3 | 2 | 1 | 5-4 | ||||||
4. | Zawisza Pajęczno | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 16-14 | 2 | 1 | 2 | 5-8 | 4 | 0 | 1 | 11-6 | ||||||
5. | WKS Wieluń | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 21-12 | 3 | 2 | 0 | 14-5 | 1 | 2 | 2 | 7-7 | ||||||
6. | Pilica Przedbórz | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 17-11 | 1 | 2 | 2 | 7-5 | 3 | 1 | 1 | 10-6 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5-2 |
7. | Sorento Zadębie Skierniewice | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 10-13 | 2 | 2 | 2 | 8-9 | 2 | 1 | 1 | 2-4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 |
8. | Woy Bukowiec Opoczyński | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 19-14 | 2 | 1 | 1 | 11-7 | 2 | 2 | 1 | 8-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2-5 |
9. | LKS Kwiatkowice | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 21-14 | 4 | 2 | 0 | 19-6 | 0 | 0 | 4 | 2-8 | ||||||
10. | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 8-9 | 1 | 1 | 2 | 3-4 | 3 | 1 | 2 | 5-5 | ||||||
11. | Włókniarz Moszczenica | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 13-16 | 3 | 1 | 2 | 7-4 | 1 | 0 | 3 | 6-12 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
12. | Włókniarz Pabianice | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 12-14 | 3 | 1 | 2 | 7-7 | 0 | 3 | 1 | 5-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-2 |
13. | Concordia Piotrków Trybunalski | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 10-10 | 1 | 1 | 2 | 3-5 | 2 | 2 | 2 | 7-5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1-0 |
14. | UKS SMS Łódź | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 10-13 | 1 | 1 | 3 | 4-9 | 2 | 2 | 1 | 6-4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-1 |
15. | Zjednoczeni Stryków | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 14-25 | 1 | 2 | 1 | 4-6 | 2 | 0 | 4 | 10-19 | ||||||
16. | Włókniarz Zgierz | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 8-15 | 1 | 2 | 2 | 2-3 | 0 | 2 | 3 | 6-12 | ||||||
17. | Boruta Zgierz | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 6-13 | 0 | 1 | 4 | 3-7 | 1 | 2 | 2 | 3-6 | ||||||
18. | Włókniarz Konstantynów Łódzki | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2-24 | 0 | 0 | 4 | 1-10 | 0 | 0 | 5 | 1-14 |
|
0 |