LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA PAJĘCZNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zawisza PajęcznoKS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
2017-11-19, 12:00:00
Stadion Miejski w Pajęcznie
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Pierwszy mecz w IV lidze : Zawisza : Boruta 2:1 09/08/2008 r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 379
ogółem: 1 117 273

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Pelikan II Łowicz 3:1 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-12 Stal Niewiadów 0:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-12 KS Paradyż 5:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-12 Warta Działoszyn 4:1 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-08-12 Zjednoczeni Stryków 10:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
2017-08-13 Orkan Buczek 3:2 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-13 LKS Kwiatkowice 5:2 KS Kutno zobacz ›
2017-08-13 GKS II Bełchatów 2:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-18 Ner Poddębice 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-19 Pilica Przedbórz 1:7 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-08-19 Zawisza Pajęczno 0:4 Orkan Buczek relacja ›
2017-08-19 Włókniarz Zelów 1:0 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-19 Omega Kleszczów 2:2 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-19 KS Kutno 3:0 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-08-19 Unia Skierniewice 2:2 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-19 Ceramika Opoczno 2:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-20 LKS Kwiatkowice 10:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-08-23 Boruta Zgierz 0:2 Ner Poddębice zobacz ›
2017-08-23 Zjednoczeni Stryków 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-23 Orkan Buczek 4:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
2017-08-23 Warta Działoszyn 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-08-23 GKS II Bełchatów 1:5 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-08-23 Zjednoczeni Bełchatów 0:5 KS Kutno zobacz ›
2017-08-23 KS Paradyż 0:1 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-08-23 Stal Niewiadów 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-08-23 Pelikan II Łowicz 5:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
2017-08-26 Omega Kleszczów 2:1 KS Paradyż zobacz ›
2017-08-26 Zawisza Pajęczno 0:4 Boruta Zgierz relacja ›
2017-08-26 Pilica Przedbórz 0:2 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-08-26 Ceramika Opoczno 1:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Bełchatów 0:6 Warta Działoszyn zobacz ›
2017-08-26 Unia Skierniewice 3:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-08-27 LKS Kwiatkowice 3:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-08-27 Orkan Buczek 1:3 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-08-27 KS Kutno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
2017-09-01 Ner Poddębice 4:1 Zawisza Pajęczno relacja ›
2017-09-02 KS Paradyż 1:3 Unia Skierniewice zobacz ›
2017-09-02 Zjednoczeni Stryków 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-02 Stal Niewiadów 11:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
2017-09-02 Warta Działoszyn 1:0 KS Kutno zobacz ›
2017-09-02 Pelikan II Łowicz 3:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
2017-09-03 Orkan Buczek 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
2017-09-03 GKS II Bełchatów 0:4 LKS Kwiatkowice zobacz ›
2017-09-03 Boruta Zgierz 5:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
2017-09-09 LKS Kwiatkowice 1:2 KS Paradyż zobacz ›
2017-09-09 Pilica Przedbórz 1:2 Ner Poddębice zobacz ›
2017-09-09 Włókniarz Zelów 3:2 Boruta Zgierz zobacz ›
2017-09-09 Ceramika Opoczno 0:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-09 Zjednoczeni Bełchatów 0:9 GKS II Bełchatów zobacz ›
2017-09-09 Warta Działoszyn 2:0 Stal Niewiadów zobacz ›
2017-09-09 Zawisza Pajęczno 0:1 KS Kutno relacja ›
2017-09-09 Omega Kleszczów 2:1 Orkan Buczek zobacz ›
2017-09-09 Unia Skierniewice 2:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
Ner Poddębice 3:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
Boruta Zgierz 3:2 Ceramika Opoczno zobacz ›
Zjednoczeni Stryków 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
Orkan Buczek 0:4 Unia Skierniewice zobacz ›
GKS II Bełchatów 1:0 Warta Działoszyn zobacz ›
Stal Niewiadów 1:1 KS Kutno zobacz ›
KS Paradyż 8:1 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
Pelikan II Łowicz 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-13 Zawisza Pajęczno 1:2 Pilica Przedbórz relacja ›
LKS Kwiatkowice 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
KS Kutno 3:2 Pilica Przedbórz zobacz ›
Ceramika Opoczno 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
Omega Kleszczów 1:3 Boruta Zgierz zobacz ›
Warta Działoszyn 4:4 KS Paradyż zobacz ›
Stal Niewiadów 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
Zjednoczeni Bełchatów 0:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
Unia Skierniewice 3:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
2017-09-16 Włókniarz Zelów 2:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
Orkan Buczek 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
GKS II Bełchatów 3:1 KS Kutno zobacz ›
Pilica Przedbórz 0:5 Włókniarz Zelów zobacz ›
KS Paradyż 0:1 Stal Niewiadów zobacz ›
Zjednoczeni Stryków 0:1 Warta Działoszyn zobacz ›
Pelikan II Łowicz 0:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
Boruta Zgierz 0:7 Unia Skierniewice zobacz ›
Ner Poddębice 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
2017-09-24 Zawisza Pajęczno 1:1 Ceramika Opoczno relacja ›
10  LKS Kwiatkowice 4:3 Boruta Zgierz zobacz ›
10  GKS II Bełchatów 0:1 KS Paradyż zobacz ›
10  Ceramika Opoczno 2:1 Pilica Przedbórz zobacz ›
10  Warta Działoszyn 3:0 Orkan Buczek zobacz ›
10  Stal Niewiadów 0:1 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
10  Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pelikan II Łowicz zobacz ›
10  KS Kutno 2:0 Włókniarz Zelów zobacz ›
10  Unia Skierniewice 3:0 Ner Poddębice zobacz ›
10  2017-09-30 Omega Kleszczów 4:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
11  Orkan Buczek 1:0 Stal Niewiadów zobacz ›
11  Włókniarz Zelów 3:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
11  Boruta Zgierz 7:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
11  Pilica Przedbórz 1:1 Omega Kleszczów zobacz ›
11  Zjednoczeni Stryków 5:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
11  KS Paradyż 1:0 KS Kutno zobacz ›
11  Pelikan II Łowicz 1:2 Warta Działoszyn zobacz ›
11  Ner Poddębice 0:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
11  2017-10-07 Zawisza Pajęczno 0:9 Unia Skierniewice relacja ›
12  GKS II Bełchatów 4:4 Orkan Buczek zobacz ›
12  Stal Niewiadów 2:1 Pelikan II Łowicz zobacz ›
12  KS Paradyż 2:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
12  KS Kutno 2:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
12  Warta Działoszyn 0:3 Boruta Zgierz zobacz ›
12  Unia Skierniewice 0:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
12  Omega Kleszczów 1:1 Włókniarz Zelów zobacz ›
12  Zjednoczeni Bełchatów 0:4 Ner Poddębice zobacz ›
12  2017-10-15 LKS Kwiatkowice 6:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
13  Orkan Buczek 1:4 KS Paradyż zobacz ›
13  Boruta Zgierz 1:1 Stal Niewiadów zobacz ›
13  Ceramika Opoczno 1:4 Omega Kleszczów zobacz ›
13  Włókniarz Zelów 0:2 Unia Skierniewice zobacz ›
13  Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Kutno zobacz ›
13  Pilica Przedbórz 1:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
13  Pelikan II Łowicz 1:4 GKS II Bełchatów zobacz ›
13  Ner Poddębice 3:1 Warta Działoszyn zobacz ›
13  2017-10-21 Zawisza Pajęczno 3:0 Zjednoczeni Bełchatów relacja ›
14  Włókniarz Zelów 2:1 LKS Kwiatkowice zobacz ›
14  GKS II Bełchatów 0:5 Boruta Zgierz zobacz ›
14  Unia Skierniewice 5:0 Ceramika Opoczno zobacz ›
14  KS Kutno 5:0 Omega Kleszczów zobacz ›
14  KS Paradyż 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
14  Zjednoczeni Bełchatów 0:8 Pilica Przedbórz zobacz ›
14  Zjednoczeni Stryków 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
14  Stal Niewiadów 3:1 Ner Poddębice zobacz ›
14  2017-10-28 Warta Działoszyn 1:0 Zawisza Pajęczno relacja ›
15  Orkan Buczek 1:1 KS Kutno zobacz ›
15  Boruta Zgierz 2:3 KS Paradyż zobacz ›
15  Pilica Przedbórz 2:2 Warta Działoszyn zobacz ›
15  Ceramika Opoczno 3:2 LKS Kwiatkowice zobacz ›
15  Włókniarz Zelów 1:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
15  Omega Kleszczów 1:2 Unia Skierniewice zobacz ›
15  Pelikan II Łowicz 1:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
15  Ner Poddębice 4:1 GKS II Bełchatów zobacz ›
15  2017-11-05 Zawisza Pajęczno 0:3 Stal Niewiadów relacja ›
16  Orkan Buczek 2:0 Pelikan II Łowicz zobacz ›
16  Warta Działoszyn 4:2 Włókniarz Zelów zobacz ›
16  KS Kutno 0:1 Unia Skierniewice zobacz ›
16  KS Paradyż 0:1 Ner Poddębice zobacz ›
16  Stal Niewiadów 1:0 Pilica Przedbórz zobacz ›
16  LKS Kwiatkowice 3:1 Omega Kleszczów zobacz ›
16  Zjednoczeni Stryków 1:2 Boruta Zgierz zobacz ›
16  Zjednoczeni Bełchatów 1:5 Ceramika Opoczno zobacz ›
16  2017-11-11 GKS II Bełchatów 1:2 Zawisza Pajęczno relacja ›
17  Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn zobacz ›
17  Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów zobacz ›
17  Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice zobacz ›
17  Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek zobacz ›
17  Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów zobacz ›
17  Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów zobacz ›
17  Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno zobacz ›
17  Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
17  2017-11-19 Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-20 Jutrzenka Warta 6:0 Zawisza Pajęczno zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

21

04-2018

sobota

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

Zegar