LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA PAJĘCZNO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zawisza PajęcznoKS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
2017-11-19, 12:00:00
Stadion Miejski w Pajęcznie
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

GKS II Bełchatów : Zawisza Pajęczno 1:2,11/11/2017 r. fot:Michał Antczak
Ładowanie...

Losowa galeria

Rocznik 03/04:Halowy Turnieju o Puchar Wójta Gminy Andrespol-08/12/2013 r III miejsce
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 43, wczoraj: 135
ogółem: 1 127 639

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 17 47 15 2 0 56 - 6 +50
2.
herb
bz 17 39 13 0 4 39 - 17 +22
3.
herb
bz 17 36 11 3 3 37 - 19 +18
4.
herb
plus 17 31 10 1 6 38 - 19 +19
5.
herb
minus 17 28 8 4 5 42 - 18 +24
6.
herb
bz 17 28 9 1 7 29 - 26 +3
7.
herb
plus 17 27 8 3 6 31 - 19 +12
8.
herb
minus 17 26 8 2 7 39 - 20 +19
9.
herb
minus 17 26 8 2 7 42 - 32 +10
10.
herb
minus 17 26 7 5 5 35 - 27 +8
11.
herb
plus 17 24 7 3 7 36 - 34 +2
12.
herb
plus 17 23 7 2 8 32 - 22 +10
13.
herb
minus 17 23 7 2 8 26 - 22 +4
14.
herb
minus 17 21 6 3 8 20 - 31 -11
15.
herb
bz 17 17 5 2 10 33 - 45 -12
16.
herb
bz 17 10 2 4 11 23 - 43 -20
17.
herb
bz 17 7 2 1 14 8 - 61 -53
18.
herb
bz 17 0 0 0 17 4 - 109 -105

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 22 7 1 1 20 - 10 +10
2.
herb
8 21 7 0 1 25 - 7 +18
3.
herb
8 20 6 2 0 19 - 4 +15
4.
herb
8 19 6 1 1 33 - 10 +23
5.
herb
10 19 6 1 3 23 - 15 +8
6.
herb
8 18 6 0 2 13 - 7 +6
7.
herb
9 16 5 1 3 22 - 9 +13
8.
herb
9 16 5 1 3 20 - 11 +9
9.
herb
9 15 5 0 4 19 - 8 +11
10.
herb
7 15 5 0 2 15 - 4 +11
11.
herb
9 14 4 2 3 24 - 9 +15
12.
herb
8 14 4 2 2 19 - 10 +9
13.
herb
8 11 3 2 3 19 - 17 +2
14.
herb
8 11 3 2 3 9 - 13 -4
15.
herb
9 7 2 1 6 12 - 25 -13
16.
herb
9 4 1 1 7 5 - 28 -23
17.
herb
8 3 0 3 5 7 - 22 -15
18.
herb
9 0 0 0 9 1 - 56 -55

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 27 9 0 0 37 - 2 +35
2.
herb
9 18 6 0 3 14 - 10 +4
3.
herb
8 16 5 1 2 19 - 11 +8
4.
herb
9 15 5 0 4 23 - 15 +8
5.
herb
8 14 4 2 2 17 - 9 +8
6.
herb
8 12 4 0 4 15 - 11 +4
7.
herb
8 11 3 2 3 9 - 10 -1
8.
herb
8 10 3 1 4 21 - 20 +1
9.
herb
9 10 3 1 5 16 - 19 -3
10.
herb
9 10 3 1 5 17 - 24 -7
11.
herb
9 10 3 1 5 11 - 18 -7
12.
herb
9 9 2 3 4 9 - 8 +1
13.
herb
10 8 2 2 6 11 - 18 -7
14.
herb
8 7 2 1 5 12 - 11 +1
15.
herb
7 7 1 4 2 12 - 12 0
16.
herb
9 7 2 1 6 16 - 21 -5
17.
herb
8 3 1 0 7 3 - 33 -30
18.
herb
8 0 0 0 8 3 - 53 -50

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Unia SkierniewiceUnia Skierniewice 17 47 15 2 0 56 - 6 +50
2. Ner PoddębiceNer Poddębice 17 39 13 0 4 39 - 17 +22
3. Warta DziałoszynWarta Działoszyn 17 36 11 3 3 37 - 19 +18
4. KS ParadyżKS Paradyż 17 31 10 1 6 38 - 19 +19
5. LKS KwiatkowiceLKS Kwiatkowice 17 28 8 4 5 42 - 18 +24
6. Włókniarz ZelówWłókniarz Zelów 17 28 9 1 7 29 - 26 +3
7. Stal NiewiadówStal Niewiadów 17 27 8 3 6 31 - 19 +12
8. Zjednoczeni StrykówZjednoczeni Stryków 17 26 8 2 7 39 - 20 +19
9. Boruta ZgierzBoruta Zgierz 17 26 8 2 7 42 - 32 +10
10. Orkan BuczekOrkan Buczek 17 26 7 5 5 35 - 27 +8
11. Omega KleszczówOmega Kleszczów 17 24 7 3 7 36 - 34 +2
12. Pelikan II ŁowiczPelikan II Łowicz 17 23 7 2 8 32 - 22 +10
13. KS KutnoKS Kutno 17 23 7 2 8 26 - 22 +4
14. Ceramika OpocznoCeramika Opoczno 17 21 6 3 8 20 - 31 -11
15. GKS II BełchatówGKS II Bełchatów 17 17 5 2 10 33 - 45 -12
16. Pilica PrzedbórzPilica Przedbórz 17 10 2 4 11 23 - 43 -20
17. Zawisza PajęcznoZawisza Pajęczno 17 7 2 1 14 8 - 61 -53
18. Zjednoczeni BełchatówZjednoczeni Bełchatów 17 0 0 0 17 4 - 109 -105

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Zjednoczeni BełchatówZjednoczeni Bełchatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Warta DziałoszynWarta Działoszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LKS KwiatkowiceLKS Kwiatkowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Ceramika OpocznoCeramika Opoczno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. KS KutnoKS Kutno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Unia SkierniewiceUnia Skierniewice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Zjednoczeni StrykówZjednoczeni Stryków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Pelikan II ŁowiczPelikan II Łowicz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Boruta ZgierzBoruta Zgierz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Stal NiewiadówStal Niewiadów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Pilica PrzedbórzPilica Przedbórz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Włókniarz ZelówWłókniarz Zelów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Omega KleszczówOmega Kleszczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. GKS II BełchatówGKS II Bełchatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Orkan BuczekOrkan Buczek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. KS ParadyżKS Paradyż 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Zawisza PajęcznoZawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Ner PoddębiceNer Poddębice 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415161718
1. Zjednoczeni Bełchatów XXX - - - 0:9 - - 0:8 - - 0:80:30:80:51:5 - 0:60:4
2. Zawisza Pajęczno3:0 XXX 0:40:4 - - - 1:20:30:4 - - 0:90:11:1 - - -
3. KS Paradyż8:1 - XXX - - - - 5:10:1 - 2:02:01:31:00:1 - - 0:1
4. Orkan Buczek7:0 - 1:4 XXX - - 1:34:11:0 - 2:0 - 0:41:13:0 - - 3:2
5. GKS II Bełchatów - 1:20:14:4 XXX 1:52:3 - - 0:5 - - - 3:1 - 0:41:0 -
6. Omega Kleszczów6:04:02:12:1 - XXX 1:1 - 2:21:3 - - 1:2 - - - - -
7. Włókniarz Zelów1:02:01:0 - - - XXX - 1:23:2 - - 0:2 - 3:02:1 - -
8. Pilica Przedbórz - - - - 1:21:10:5 XXX - - 0:21:7 - - - 1:12:21:2
9. Stal Niewiadów11:1 - - - 4:1 - - 1:0 XXX - 2:10:10:11:10:2 - - 3:1
10. Boruta Zgierz7:0 - 2:31:1 - - - 5:11:1 XXX - - 0:7 - 3:2 - - 0:2
11. Pelikan II Łowicz - 5:0 - - 1:43:13:0 - - 3:1 XXX 1:3 - 3:0 - 0:01:2 -
12. Zjednoczeni Stryków - 10:0 - 1:15:11:43:0 - - 1:2 - XXX - 3:0 - 0:00:1 -
13. Unia Skierniewice - - - - 3:1 - - 0:0 - - 3:02:1 XXX - 5:01:02:23:0
14. KS Kutno - - - - - 5:02:03:2 - 3:0 - - 0:1 XXX 2:0 - - 0:1
15. Ceramika Opoczno - - - - 2:21:4 - 2:1 - - 0:01:0 - - XXX 3:20:30:1
16. LKS Kwiatkowice10:16:01:21:1 - 3:1 - - 3:04:3 - - - 5:2 - XXX - -
17. Warta Działoszyn - 1:04:43:0 - 4:14:2 - 2:00:3 - - - 1:0 - 1:0 XXX -
18. Ner Poddębice - 4:1 - - 4:15:03:2 - - - 2:14:0 - - - 0:13:1 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Ceramika Opoczno 0:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:2 GKS II Bełchatów
Unia Skierniewice 1:0 LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz 1:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 6:0 Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 1:2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 3:0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0:4 KS Paradyż
Ner Poddębice 4:0 Zjednoczeni Stryków

Zegar